Landshandilin

Ein landsdekkandi heilsøla

Við einum framkomnum nethandli og sølufólki kring Føroyar dagliga, røkka vit út til ein fullan kundaskara á Føroyska marknaðinum. Alt okkara virksemi er við landsfevnandi atliti, og arbeiða vit tí støðugt ímóti at fjøltátta okkara veitingartænastur.

Set teg í samband við okkum

Serfrøðingar á økinum

Við einari ríkari søgu, sum gongur aftur til 1941, og einum royndum søluliði, er Landshandilin serfrøðingur innan heilsøluvinnuna í Føroyum. Vit innføra javnan nýggjar vørur á føroyska marknaðin, síggja støðugan vøkstur á teimum vørum vit umboða og flyta okkum reguliga inn á nýggj veitingarøki.

Set teg í samband við okkum


Ert tú áhugaður í at arbeiða saman við Landshandlinum?

Breitt og spennandi vøruúrval

Vit umboða nógv kend merkir innan mat, søtmeti, tubbakk, drekkivørur o.a.
wrappixel kit
KiMs System.Int32[]

wrappixel kit
Kirvi System.Int32[]

wrappixel kit
Capri-Sun System.Int32[]

wrappixel kit
Goeteborgs System.Int32[]

wrappixel kit
Monster System.Int32[]

wrappixel kit
Tetley System.Int32[]

wrappixel kit
Chupa Chups System.Int32[]

wrappixel kit
Mentos System.Int32[]

wrappixel kit
Fazer System.Int32[]

wrappixel kit
Fox's System.Int32[]

wrappixel kit
Merba System.Int32[]

wrappixel kit
Haribo System.Int32[]

wrappixel kit
Ritter Sport System.Int32[]

wrappixel kit
Irn-Bru System.Int32[]

wrappixel kit
mySmoothie System.Int32[]

wrappixel kit
Duracell System.Int32[]

wrappixel kit
Freyja System.Int32[]

wrappixel kit
Nói Síríus System.Int32[]

wrappixel kit
Nutramino System.Int32[]

wrappixel kit
Nestlé System.Int32[]

wrappixel kit
Odense System.Int32[]

wrappixel kit
Carletti System.Int32[]

wrappixel kit
Bonne Maman System.Int32[]

wrappixel kit
meySu System.Int32[]

wrappixel kit
Madasweet System.Int32[]

wrappixel kit
Jakobssons System.Int32[]

wrappixel kit
Odens System.Int32[]

wrappixel kit
Siberia System.Int32[]

wrappixel kit
Panda System.Int32[]

Okkara starvsfólk

Okkara blíðu starvsfólk eru altíð klár at taka ímóti tínum fyrispurningum.
Finn Rasmussen
Stjóri

+298 21 13 85
finn@landshandilin.fo

Niclas Rasmussen
Stjóri

+298 21 97 27
niclas@landshandilin.fo

Ingvard Vang
Heilsøluleiðari

+298 22 13 85
ingvard@landshandilin.fo

Malan Rasmussen
Skrivstovufólk

+298 28 47 77
malan@landshandilin.fo

Ásmundur Langgaard
Sølufólk

+298 22 13 51
asmundur@landshandilin.fo

Martin Vang
Sølufólk

+298 22 13 95
martin@landshandilin.fo

Hanus Thorsleifsson
Sølufólk

+298 22 13 81
hanus@landshandilin.fo

Bjarni Rasmussen
Sølufólk

+298 27 38 89
bjarni@landshandilin.fo

Dánjal K. Hansen
Goymslu Leiðari

+298 22 13 83
danjal@landshandilin.fo

Remi Dam
Bilførari

+298 22 13 89
remi@landshandilin.fo

Poul Thomas Dam
Goymslumaður

+298 22 13 69
ptd@landshandilin.fo

Samband

Bústaður

Akranesgøta 11, 110 Tórshavn, Faroe Islands

Telefon & Fax

Telefon : +298 31 13 85
Fax : +298 31 35 56

Teldupostur

info@landshandilin.fo

Social